10
Mei
2008

Beverly Hills, 90210: De Hoed Taylor van Garth van Jennie komt naar huis

Jennie GarthZoek Jennie Garth om op haar oude zip code deze Daling als deel van nieuw CW terug te komen Beverly Hills, 90210 spin-off.

Veronica Mars schepper Rob Thomas schreef het proefmanuscript voor nieuwe TV 90210 toon en omvatte Taylor van de Hoed van Garth karakter als leraar van het manierontwerp. Thomas later linkerzijde het project aan het werk aangaande van hem Cupid remake voor ABC en het manuscript werd herwerkt door Gabe Sachs en Jeff Judah.

Word was dat het netwerk geen aanbiedingen aan Garth ging maken tot zij een blik bij het herziene manuscript namen. Dit nieuws kwam rond de zelfde tijd dat Garth uit een starring geroepen rol in CBS' sitcom proef daalde Het Meisje van mijn Beste Vriend, van brandstof voorziend geruchten dat zij aan boord zou komen.

Wij hebben nu geleerd dat Garth in akte deel van zal uitmaken 90210 spin-off maar in een terugkomende rol. De hoed werkt zal bij het Westen Beverly High maar nu een begeleidingsadviseur zijn. Zij zal zonder twijfel binnen knallen wanneer de belangrijkste karakters raad nodig hebben en aangezien het programma van Garth toestaat.

CW heeft officieel geen startsein voor de nieuwe reeks gegeven maar het heeft om een gedaane overeenkomst verondersteld te zijn aangezien de nieuwe show naamerkenning, significant kijkersanticiperen heeft, en met het demografische doel van het netwerk past. Hoewel Sachs en Judah naar verluidt volledige platen reeds hebben, is het duo in besprekingen als reeksshowrunners te ondertekenen. Gestemd verblijf! De homepage van Finale van de Reeks van TV

UPDATE: CW nam nieuw op 90210 reeks op 11 Mei, 2008.

Verwante verbindingen
Beverly Hills, 90210 op DVD || 90210 muziek || 90210 boeken || 90210 producten

1 Comment

  1. 1. Coronaboy said,

    May 11th, 2008 at 9:53 am

    I’m so glad that Jennie will be on board for this series. She will be the only reason why I’ll tune in.

Leave a Comment

Note: This post is over a month old. You may want to check later in this blog to see if there is new information relevant to your comment.